Особливості миттєвих позик онлайн

Миттєві позики, видані онлайн – це різновид мікрофінансування, особливістю якого є максимальна доступність невеликих сум на короткий термін. Призначені для позичальників, які з різних причин не можуть користуватися традиційним кредитуванням.

Особливості миттєвих позик онлайн:

Онлайн-позики відносяться до категорії “позики до зарплати”. Характерні особливості:
1. Невеликі суми в середньому до 3000 грн.
2. Короткий термін погашення найчастіше до 10 днів.
3. Відсутність застави та поручителів.
4. Висока ефективна ставка, що об’єктивно виправдано, оскільки високий ризик неповернення дорогого обслуговування невеликих сум виданих кредитів.
5. Мінімальні вимоги до позичальників та кількість документів.
6. Швидка видача, часто протягом 15 хвилин.
Видача кредиту супроводжується оформленням договору, в якому відображається видана сума, сума до повернення, ефективна процентна ставка, порядок погашення кредиту, права та обов’язки сторін, а також шляхи вирішення можливих конфліктів.

Вимоги до позичальників:

Порядок видачі кредиту визначено внутрішнім регламентом кожної МФЗ з урахуванням вимог законодавства. Більшість висувають такі вимоги:
1. Громадянство України.
3. Вік (від 18 до 65 років).
4. Наявність доходу.
Щоб отримати позику, достатньо пред’явити паспорт і заповнити онлайн-анкету. Після схвалення заявки, що відбувається у 95% випадків, гроші надходять на банківську картку. Відмову отримують недобросовісні позичальники, які надають неправдиву інформацію, документи, що підробляють, ті, хто систематично не повертають кредити, а також не відповідають попереднім вимогам.

Онлайн-позики в МФО – це сектор ринку кредитування, розрахований на споживача, для якого в пріоритеті оперативність отримання грошей та їхня доступність. Вартість грошей є вторинною. Використовувати послуги МФО вигідно, якщо потрібна невелика сума на кілька днів.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.