Кредит під заставу

Кредит під заставу житлової та комерційної нерухомості, це один із найзручніших способів оперативно отримати потрібну суму грошей. Квартира або будинок як заставу найпопулярніші види заставного майна, однак, це не означає, що можна закладати тільки їх. Будь-яка цінність, що має цінність, права власності на яку належать позичальнику, може бути закладена.
Деколи брак грошей може застати нас зненацька, особливо якщо терміново знадобилася дуже велика сума, яку не в змозі позичити ні знайомі, ні друзі, ні родичі. Як показує практика, людина, що вирішила надати банку власну квартиру або будинок як заставу, іноді стикається з такими труднощами, що питання отримання потрібних коштів затягується дуже і дуже надовго.
Не тільки будинок як заставу можна використовувати, але й будь-які інші об’єкти нерухомості: квартира, земельна ділянка, дача, гараж і т.д. або подорожі світом.
Як правило, банківські організації охоче видають кредити, забезпечені заставою, оскільки це істотно знижує кредитні ризики. Понад те, подібного роду всіляко вітається кредитними установами і навіть заохочується зниженням відсоткові ставки і збільшення максимально можливої ​​суми позики.
Щоб оформити заставний кредит, позичальник має надати такі документи:
– Документи, що ідентифікують особу
— документальне підтвердження прав власника на нерухомість, що закладається.
— виписки та довідки, що підтверджують, що немає заборгованості з комунальних послуг.
– Інші документи на нерухомість, які можуть знадобитися банку.
В цілому, отримати кредит, надавши будинок як заставу досить легко, тому що банки в більшості випадків розглядають подібні заявки досить оперативно і, як правило, з позитивним для позичальника результатом.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.